9. Tomasz Boczkowski
10. Paweł Ochota
11. Marek Rurarz

Zmiany:
67' Chrapek (za) Boczkowski
75' Kaczmarek (za) Rurarz
81' Slapecki (za) Ochota
83' Niewiadomski (za) Chęciński

Zmiany:

68' Osek (za) P. Gołost
81' D. Pałubiak (za) Cieciński
87' Humeniuk (za) Grzelachowski
88' B. Gołost (za) Kinal

Kartki:
Mateusz Waltrowski [ż]
Dawid Śliwiński [ż]

Relacja Live

Bramki: Tomasz Boczkowski 30', Daniel Chęciński 33', 44' - Damian Cieciński 13'.

-. Za 30 min rozpocznie się spotkanie w ramach II kolejki. W zespole Orła trzy zmiany w porównaniu do meczu z Lechią, w lini pomocy zobaczymy Mateusza Waltrowskiego oraz Łukasza Kwiatkowskiego, na bramce zamiast Barłoga - Mateusz Bednarski.
1' Rozpoczynamy spotkanie.
13' Orzeł Międzyrzecz wychodzi na prowadzenie, z boku boiska dorzuca w pole karne Kinal a Damian Cieciński zdobywa bramkę głową, Bielawianka - Orzeł 0:1.
19' Za faul w środku pola Mateusz Watrowski zostaje ukarany żółtą kartką.
22' Tym razem reprymendę w postaci żółtej kartki otrzymał Marcin Kopeć za faul na Bartku Pałubiaku.
30' Błąd Wojtka Rejby, wykorzystuje Tomasz Boczkowski i wyrównuje stan meczu, Bielawianka - Orzeł 1:1.
33' Ze skrzydła uderzenie Chęcińskiego i Orzeł szybko traci prowadzenie, Bielawianka - Orzeł 2:1.
44' Kolejny błąd obrony wykorzystuje Daniel Chęciński i jest chyba po meczu, Bielawianka - Orzeł 3:1.
45' Koniec pierwszej połowy spotkania, zaczęło się wspaniale, skończyło znacznie gorzej, Orzeł głównie po błędach przegrywa w Bielawie 3:1, za 15 min druga część gry.
46' Zaczynamy drugą część gry, miejmy nadzieję, że Orły powalczą jeszcze o korzystny wynik i wywiozą z Bielawy choćby punkt, zadanie trudne ale realne!
67' Zmiana w zespole gospodarzy Patryk Chrapek wchodzi za strzelca pierwszej bramki Tomasza Borkowskiego, w naszej druzynie minute później Jakub Osek zastępuje Pawła Gołosta.
71' Za głupi faul na rywalu Śliwiński ujrzał żółty kartonik.
75' Na boisku melduje się Janusz Kaczmarek, boisko opuszcza Marek Rurarz.
81' Zmiany w obu ekipach, Seweryn Slapecki za Pawła Ochote  w naszej ekipe boisko opuszcza Cieciński a wchodzi Dawid Pałubiak.
83' Kolejna zmiana w szeregach Bielawianki, Adrian Niewiadomski zastępuje Chęcińskiego.
85' Swereyn Slapecki za faul na Kwiatkowskim otzrymuje zółtą kartkę.
87' Zmiana w Orle: Za Grzelachowskiego wchodzi mateusz Humeniuk.
90' Koniec meczu, Orzeł przegrywa choć jak widać, na tak trudny i delki wyjazd nie jest tak fatalnie.
_______________________________________________________________________________________________________