info
  • Orły awansują do lubuskiej fazy okręgowego Pucharu Polski, pokonująć po dogrywce zespół GKS-u Bledzew. Hattrickiem popisał się osiemnastoletni wychowanek Orła Damian Cieciński.
  • Pierwsze tego roczne zmagania żaków i orlików odbyły się w Międzyrzeczu,klasę ponownie pokazały nasze zespoły pewnie pokonując wszystkich rywali.
Następny mecz (seniorzy)
Meprozet Stare Kurowo - Orzeł Międzyrzecz 20.10.13, 14.00
Ostatni mecz (seniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Piast Czerwieńsk 0:1 (0:1)
Następny mecz (juniorzy)
Piast Karnin - Orzeł Międzyrzecz 29.09.13, 11.00
Ostatni mecz (juniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Ilanka Rzepin 1:2 (0:1) 

Aktualności

Lechia Dzierżoniów - Orzeł 5:0 (3:0)

2013-04-26 17:29:37, komentarzy: 0

Środowa eskapada do Dzierżoniowa nie przyniosła żadnej niespodzianki. Rywal bez problemu zwyciężył 5:0 (3:0) i dopisał do tabeli łatwe trzy oczka. Trener Orłów Henryk Stawasza nie mógł z różnych przyczyn skorzystać z usług kilku zawodników co spowodowało, że trzeba było supportować meczową kadrę kilkoma juniorami. W taki sposób swój seniorski debiut w III lidze zaliczył Eryk Garnek, który na placu pojawił się w 82 minucie spotkania. Podobną sytuację miał młodszy brat Damiana Ciecińskiego - Alan, który w uniformie Orła rozegrał całe spotkanie. Przechodząc do samego meczu nie ma za bardzo czego opisywać. Osłabione Orły nie postawiły gospodarzom żadnej poprzeczki. Wykazaliśmy się piłkarską indolencją w każdym aspekcie. Po 90 minutach możemy cieszyć się, że licznik straconych bramek zatrzymał się na pięciu a celowniki zawodników Lechii były w nie najlepszej formie. Do bramki strzeżonej przez Pawła Roszyka trafiali kolejno Radziszewski, Majewski, Tobiasz, Lechocki oraz Kuriata. W sobotę do Międzyrzecza zawita ekipa z Gać, czy uda się postawić trudne warunki piłkarskiemu oponentowi? Początek o godzinie 16.00, serdecznie zapraszam.

skład Orła: Roszyk, Marczak, T. Rejba, P. Gołost, W. Rejba, Śliwiński, B. Gołost (20' Babiak), D. Waltrowski, Grzelachowski, A. Cieciński, D. Cieciński (82' Garnek)
żółte kartki: B. Gołost, Śliwiński

skład Lechii: Stitou,  Barski, Górski, M. Paszkowski (46' Kornecki), Tobiasz, Korkuś, Kret, M. Majewski (60' Śmiałowski), Radziszewski (60' Lechocki), Maciejewski, Niedojad (46' D. Kuriata)

Pozostałe wyniki:
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Piast Karnin 1:2
Polonia Trzebnica - Sprotavia Szprotawa 2:0

« powrót

Dodaj nowy komentarz


Jak dojechać?
Video

Kreator www - przetestuj za darmo