info
  • Orły awansują do lubuskiej fazy okręgowego Pucharu Polski, pokonująć po dogrywce zespół GKS-u Bledzew. Hattrickiem popisał się osiemnastoletni wychowanek Orła Damian Cieciński.
  • Pierwsze tego roczne zmagania żaków i orlików odbyły się w Międzyrzeczu,klasę ponownie pokazały nasze zespoły pewnie pokonując wszystkich rywali.
Następny mecz (seniorzy)
Meprozet Stare Kurowo - Orzeł Międzyrzecz 20.10.13, 14.00
Ostatni mecz (seniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Piast Czerwieńsk 0:1 (0:1)
Następny mecz (juniorzy)
Piast Karnin - Orzeł Międzyrzecz 29.09.13, 11.00
Ostatni mecz (juniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Ilanka Rzepin 1:2 (0:1) 

Aktualności

LIGA NADCHODZI!?

2013-04-11 11:27:21, komentarzy: 0


Od kilku dni na mieście można dostrzec afisze zapraszające na sobotni mecz z zespołem z Kątów Wrocławskich. W miarę sprzyjająca pogoda dodaje nam pewności, że po trzech tygodniach przerwy powrócimy w końcu na ligowy front.
Kilka zdań o naszym przeciwniku. Po 17 kolejkach rywal zajmuje dwunastą lokatę z dorobkiem osiemnastu punktów. W przerwie zimowej, klub pozyskał kilku nowych zawodników, głównie z drużyny juniorskiej, ale także zdarzyły się powroty na dawne podwórko. Taką drogę obrało dwóch zawodników - Kamil Mierzwa (24 lata) oraz Dawid Pałys (22 lata), którzy po półrocznej przerwie wrócili nad Bystrzycę, by walczyć o punkty i utrzymanie z zespołem Motobi.
Przyjezdni, są zespołem, możliwym do ogrania. Wszystko zależy od tego jak do meczu mentalnie podejdą nasi zawodnicy. Po grze jaką zaprezentowali i „uraczyli” nas Orzełki, przed tygodniem w sparingu z Wartą Międzychód, można mieć pewne obawy co do wyniku. Jednak gdy nasze zaangażowanie, będzie na równym poziomie co w sparingu przeciwko Stilonowi Gorzów, jest duża szansa na zainkasowanie choćby jednego punktu, który nie wiele zmieni, ale na pewno podnieście zawodników na duchu.
Początek spotkania, Orzeł – Motobi planowany na godzinę 16.00, serdecznie zapraszam.

sędzia spotkania: Bartosz Rudkowski, asystenci: Łyś, Doliński.
Sędzia Rudkowski w obecnym sezonie dwa razy sędziował mecz z udziałem Orła. Nad Obrą i Paklicą był to pojedynek przeciwko Lechii Dzierżoniów (przegrany 3:1) oraz w Rzepinie, gdzie tamtejsza Ilanka zmiotła nas 5:0. Arbiter pokazał międzyrzeczanom sześć żółtych oraz jedną czerwoną kartkę (Krzysztof Jedynak w meczu z Ilanką). W przeciągu ostatnich dwóch sezonów, arbiter w sobotę będzie gościł w Międzyrzeczu po raz piąty. W rozgrywkach 2011/12 bod jego auspicjami zostały rozegrane mecze z Moto Jelczem Oława (2:2), Lechią Dzierżoniów (4:0) oraz Orłem Ząbkowice Śląskie (4:2), w sumie pokazując w nich osiem żółtych kartek dla biało - niebieskich.

Pozostałe spotkania 18 kolejki:
13 kwietnia:
Ilanka Rzepin – Orzeł Ząbkowice Śląskie, godz. 14.00
Polonia Trzebnica – Ślęza Wrocław, godz. 16.00
Sprotavia Szprotawa – Foto Higiena Gać, godz. 16.00
Prochowiczanka Prochowice – Pogoń Świebodzin, godz. 16.00
Bielawianka Bielawa – Promień Żary, godz. 17.00
Lechia Zielona Góra – Polonia Świdnica, godz. 17.00
14 kwietnia:
Piast Karnin – Lechia Dzierżoniów, godz. 14.00

Dwie rozdające karty w lidze drużyny, Lechia Zielona Góra i Ślęza Wrocław w tej kolejce teoretycznie nie mają ciężkiego zadania. Lider z Zielonej Góry na własnym terenie podejmie czternastą Polonię Świdnica a ekipa ze stolicy dolnego śląska wyjedzie natomiast do notowanej na 14 pozycji trzebnickiej Polonii.  Trzecia Ilanka również ma zadanie, z którym powinna sobie poradzić bez większego problemu. Orzeł Ząbkowice Śląskie jest przed ostatnią siła tabeli a fakt, że od trzech lat Ilanka nie przegrała na własnym terenie spotkania z tym rywalem tylko utwierdza nas w przekonaniu, że inny wynik niż wygrana gospodarzy, będzie uznawany za sporą niespodziankę. Dobrą okazję na oddalenie się z niebezpiecznej strefy grożącej degradacją mają gracze Bielawianki i choć rywal wyżej notowany w praktyce może wrócić z Bielawy na tarczy.

Moje typy:
13 kwietnia:
Ilanka Rzepin – Orzeł Ząbkowice Śląskie 3:1
Polonia Trzebnica – Ślęza Wrocław 0:2
Sprotavia Szprotawa – Foto Higiena Gać 1:1
Prochowiczanka Prochowice – Pogoń Świebodzin 1:2
Bielawianka Bielawa – Promień Żary 2:0
Lechia Zielona Góra – Polonia Świdnica 3:0
14 kwietnia:
Piast Karnin – Lechia Dzierżoniów, 1:2

« powrót

Dodaj nowy komentarz


Jak dojechać?
Video

Kreator www - przetestuj za darmo