info
  • Orły awansują do lubuskiej fazy okręgowego Pucharu Polski, pokonująć po dogrywce zespół GKS-u Bledzew. Hattrickiem popisał się osiemnastoletni wychowanek Orła Damian Cieciński.
  • Pierwsze tego roczne zmagania żaków i orlików odbyły się w Międzyrzeczu,klasę ponownie pokazały nasze zespoły pewnie pokonując wszystkich rywali.
Następny mecz (seniorzy)
Meprozet Stare Kurowo - Orzeł Międzyrzecz 20.10.13, 14.00
Ostatni mecz (seniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Piast Czerwieńsk 0:1 (0:1)
Następny mecz (juniorzy)
Piast Karnin - Orzeł Międzyrzecz 29.09.13, 11.00
Ostatni mecz (juniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Ilanka Rzepin 1:2 (0:1) 

Aktualności

Łucznik Strzelce Kraj. - Orzeł [zapowiedź]

2013-09-04 10:12:43, komentarzy: 1


Sobotni wyjazd do Strzelec Krajeńskich będzie dobrą okazją na zdobycie pierwszych wyjazdowych punktów. Zespół Łucznika po pięciu kolejkach ma na swoim koncie tylko jeden punkt i lokuje się na przed ostatniej pozycji. Choć wyniki naszego rywala nie imponują to trzeba być uważnym. Poza ostatnim meczem z Piastem Iłowa przegranym 1:5 (1:3) pozostałe spotkanie ekipa Zadka przegrywała tylko jedną bramką a w meczu 4. kolejki wywalczyła punkt z ekipą ŁKS-u Łęknica remisując 1:1. Ostatni raz drużyna Orła z Łucznikiem walczyła o ligowe punkt w sezonie 2007/2008 dwukrotnie przegrywając: 0:2 w Międzyrzeczu oraz 1:3 w Strzelach Krajeńskich. Teraz jest dobry moment by wziąć wet za tamte klęski i przywieść nad Obrę i Paklicę cenne wyjazdowe punkty. W tym pojedynku na pewno nie zobaczymy naszego obrońcy - Krzysztofa Jedynaka, który w galopie uzbierał w pięciu spotkaniach cztery zółte kartki. Początek meczu o godzinie 15.00 na stadionie w Strzelcach Krajeńskich.

sędziowie spotkania: Dawid Czentorycki oraz Marek Dziobko i Dawid Kuraszkiewicz

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Jola z Witnicy 18:33, 7 września 2013

    Dwadwa

    Odpowiedz

Jak dojechać?
Video

Kreator www - przetestuj za darmo