info
  • Orły awansują do lubuskiej fazy okręgowego Pucharu Polski, pokonująć po dogrywce zespół GKS-u Bledzew. Hattrickiem popisał się osiemnastoletni wychowanek Orła Damian Cieciński.
  • Pierwsze tego roczne zmagania żaków i orlików odbyły się w Międzyrzeczu,klasę ponownie pokazały nasze zespoły pewnie pokonując wszystkich rywali.
Następny mecz (seniorzy)
Meprozet Stare Kurowo - Orzeł Międzyrzecz 20.10.13, 14.00
Ostatni mecz (seniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Piast Czerwieńsk 0:1 (0:1)
Następny mecz (juniorzy)
Piast Karnin - Orzeł Międzyrzecz 29.09.13, 11.00
Ostatni mecz (juniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Ilanka Rzepin 1:2 (0:1)

Aktualności

Orliki szóste w Kłodawie

2013-03-11 16:18:43, komentarzy: 0

Orliki rocznik 2003 rok i młodsi, pod auspicjami Tomasza Sobczaka zajęły szóste miejsce w turnieju, który został zorganizowany w Kłodawie. W zawodach które odbyły się 09.03 wystąpiło dziesięć drużyn:  Junior Różnaki, Orzeł Międzyrzecz, UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą, Olimpia Szczecin (dziewczyny), Oranje Poznań, Stal Szczecin, Samson Szczecin, Błękitni Owińska, Łucznik Strzelce Krajeńskie, GUKS Dolice. Triumfatorem rozgrywek okazała się ekipa UKS-u Czwórki Kostrzyn nad Odrą, zwyciężając w finale Oranje Poznań 1:0, trzecie miejsce przypadło GUKS Dolice, zespół ten pokonał Olimpię Szczecin 2:0. Nasi zawodnicy w meczu o 5 miejsce ulegli Juniorowi Różanki 0:1.