info
  • Orły awansują do lubuskiej fazy okręgowego Pucharu Polski, pokonująć po dogrywce zespół GKS-u Bledzew. Hattrickiem popisał się osiemnastoletni wychowanek Orła Damian Cieciński.
  • Pierwsze tego roczne zmagania żaków i orlików odbyły się w Międzyrzeczu,klasę ponownie pokazały nasze zespoły pewnie pokonując wszystkich rywali.
Następny mecz (seniorzy)
Meprozet Stare Kurowo - Orzeł Międzyrzecz 20.10.13, 14.00
Ostatni mecz (seniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Piast Czerwieńsk 0:1 (0:1)
Następny mecz (juniorzy)
Piast Karnin - Orzeł Międzyrzecz 29.09.13, 11.00
Ostatni mecz (juniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Ilanka Rzepin 1:2 (0:1) 

Aktualności

Orzeł - Lechia Dzierżoniów [zapowiedź]

2013-04-24 14:19:58, komentarzy: 0


Jak bardzo piłka nożna jest nieobliczalnym sportem udowodnili wczoraj zawodnicy A klasowego GKP Pszczew, którzy na stadionie w Międzyrzeczu w ramach Pucharu Polski pokonali lidera IV ligi lubuskiej - Stilon Gorzów Wielkopolski 1:0. Dziś nasi zawodnicy będą mieli również okazję do sprawienia sensacji. Międzyrzeczanie odrobią jedno z trzech zaległych spotkań. Zadanie bardzo trudne bowiem po drugiej stronie boiska czkać będzie trzecia w tabeli Lechia Dzierżoniów. Jak na razie w tym roku zawodnicy Lechii rozegrali jedno spotkanie ligowe więcej. Na swoim koncie mają jedno zwycięstwo, jeden remis oraz jedną porażkę. W ostatniej kolejce zespół z dolnego śląska podzielił się punktami z sąsiadującą w tabeli Ilanką Rzepin. Dynamiczny początek spotkania podopiecznych Soczewskiego zwiastował wysokie i pewne zwycięstwo, po niespełna dziesięciu minutach prowadzili oni 2:0 po dwóch ciosach Niedojada. Ostatecznie jednak goście z Rzepina zdołali wyrównać stan rywalizacji. Jest to znak dla naszych zawodników by od samego początku zagrać konsekwentnie w defensywie. Gospodarze wyciągnęli zapewne lekcję z ostatniego spotkania w Międzyrzeczu, kiedy to pierwszą bramką zdołali zdobyć dopiero minutę przed przerwą a później od 67 minuty przez kolejne dziewięć na tablicy widniał wynik remisowy. Ostatecznie jednak rywale triumfowali 1:3.
Zdobycie punktu przez nasz zespół wydaje się mało prawdopodobne. Musiał by się wydarzyć cud pokroju wczorajszego zwycięstwa pucharowego zespołu z Pszczewa.

Pozostałe spotkania 20 kolejki:
17 kwietnia
Foto Higiena Gać - Prochowiczanka Prochowice 1:2
24 kwietnia
Polonia Trzebnica - Sprotavia Szprotawa
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Piast Karnin
22 maja
Bielawianka Bielawa - Lechia Zielona Góra
29 maja
Promień Żary - Pogoń Świebodzin
Motobi Kąty Wrocławskie - Ślęza Wrocław
Polonia Świdnica - Ilanka Rzepin

« powrót

Dodaj nowy komentarz


Jak dojechać?
Video

Kreator www - przetestuj za darmo