info
  • Orły awansują do lubuskiej fazy okręgowego Pucharu Polski, pokonująć po dogrywce zespół GKS-u Bledzew. Hattrickiem popisał się osiemnastoletni wychowanek Orła Damian Cieciński.
  • Pierwsze tego roczne zmagania żaków i orlików odbyły się w Międzyrzeczu,klasę ponownie pokazały nasze zespoły pewnie pokonując wszystkich rywali.
Następny mecz (seniorzy)
Meprozet Stare Kurowo - Orzeł Międzyrzecz 20.10.13, 14.00
Ostatni mecz (seniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Piast Czerwieńsk 0:1 (0:1)
Następny mecz (juniorzy)
Piast Karnin - Orzeł Międzyrzecz 29.09.13, 11.00
Ostatni mecz (juniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Ilanka Rzepin 1:2 (0:1)

Aktualności

Orzeł Międzyrzecz - Błękitni Lubno 2:2 (2:2) [sparing]

2013-02-02 14:28:27, komentarzy: 0

Zimowa pogoda nie daje o sobie zapomnieć. W trzecim spotkaniu kontrolnym międzyrzeczanie zremisowali z trzecim zespołem IV ligi – Błękitnymi Lubno 2:2 (2:2). Dla Orła bramki zdobyli kolejno Mateusz Waltrowski oraz Adrian Kinal.
Z wysokiego C spotkanie rozpoczęli goście, którzy już w ósmej minucie gry wyszli na prowadzenie. Uderzenie zawodnika z Lubno przeszło pod nogami naszego defensora oraz zaskoczonego golkipera i zatrzymało się  w siatce. Podobnie jak w poprzednich pojedynkach, Orły nie odstawały poziomem gry od rywala a można pokusić się o stwierdzenie, że w wielu momentach byli od nich lepsi. Wyrównanie dał nam Mateusz Waltrowski, który na raty wcisnął futbolówkę między słupkiem a bramkarzem. Szybka odpowiedzieć rywala. Źle ustawiony Paweł Gołost, zawodnik Błękitnych wybiega na czystą pozycje z naszym bramkarzem i pewnym uderzeniem nie daje szans Dominikowi na skuteczną obronę. Na szczęście jeszcze przed przerwą defensywa przeciwnika również popełnia fatalny błąd, nie najlepszą próbę odegrania piłki głową do bramkarza wykorzystał Adrian Kinal i ładnym, mocnym uderzeniem wyrówna stan meczu.
Po zmianie stron ton spotkania nieco upadł, fatalne warunki nie pomagały ani jednej ani drugiej drużynie. Gospodarze ładnie rozgrywali w środkowej części boiska,  jednak proste błędy, które wciąż zdarzają się naszej drużynie zbierały swoje owoce w postaci niebezpiecznych kontrataków rywala. Bez zarzutów w międzyrzeckiej bramce spisywał się jednak Paweł Roszyk i nie dał się pokonać. W tej połowie mięliśmy zdecydowanie mniej okazji niż w pierwszych 45 minutach. W ostatniej akcji spotkania była jeszcze okazja z rzutu wolnego, jednak ostateczne rozegranie łatwo wyjaśnili zawodnicy Błękitnych. Za tydzień tj. 09.02 do Międzyrzecza przyjedzie Grom Wolsztyn z którym w letnim sparingu przegraliśmy 2:1.

bramki: Mateusz Waltrowski, Adrian Kinal (dla Orła)

skład Orła: Barłóg, Śliwiński, W. Rejba, Jedynak, P. Gołost, M. Waltrowski, Grzelachowski, Kinal, D. Cieciński, B. Gołost, T. Rejba.
oraz: Roszyk, Szulikowski, A. Cieciński, Kopeć, Humeniuk, Chrabański.

Zapraszam również do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania dostępną pod tym linkiem [Facebook]