info
  • Orły awansują do lubuskiej fazy okręgowego Pucharu Polski, pokonująć po dogrywce zespół GKS-u Bledzew. Hattrickiem popisał się osiemnastoletni wychowanek Orła Damian Cieciński.
  • Pierwsze tego roczne zmagania żaków i orlików odbyły się w Międzyrzeczu,klasę ponownie pokazały nasze zespoły pewnie pokonując wszystkich rywali.
Następny mecz (seniorzy)
Meprozet Stare Kurowo - Orzeł Międzyrzecz 20.10.13, 14.00
Ostatni mecz (seniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Piast Czerwieńsk 0:1 (0:1)
Następny mecz (juniorzy)
Piast Karnin - Orzeł Międzyrzecz 29.09.13, 11.00
Ostatni mecz (juniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Ilanka Rzepin 1:2 (0:1) 

Aktualności

Ilanka Rzepin - Orzeł Międzyrzecz [zapowiedź]

2012-11-02 13:21:08, komentarzy: 1

Sobotni pojedynek w Rzepinie z tamtejszą Ilanką zakończy zmagania naszych zawodnik w rundzie jesiennej sezonu 2012/13. W poprzednich sezonach III ligi, rozgrywaliśmy dwa spotkania awansem z rundy wiosennej. W tym roku Dolnośląski Związek Piłki Nożnej zrezygnował jednak z takiej opcji (nie najlepsze warunki do gry w piłkę). Dla naszej drużyny to dobre rozwiązanie, będziemy mięli więcej czasu na przygotowanie się do meczów rewanżowych, w których wypadało by pokazać się nieco lepiej. Wracając jednak do samego spotkania z drużyną Ilanki. Nasz rywal przed sezonem stracił wielu zawodników, szczególnie linia obrony niemal w całości musiała zostać przemeblowana. Mimo to, zespół prowadzony przez Kamila Michniewicza spisuje się bez zarzutów i na chwilę obecną zajmuje szóste miejsce w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce rzepinianie ulegli na wyjeździe Ślęzie Wrocław 4:0, jest to najwyższa porażka Ilanki w obecnych rozgrywkach. Na własnym terenie zespół ten przegrał zaledwie jedno spotkanie w 11 kolejce uległ świebodzińskiej Pogoni 1:2. Poza tym drużyna z Rzepina jeszcze tylko raz straciła u siebie punkty, po remisie z Polonią Świdnica 1:1. Najlepszym strzelcem w szeregach rywala jest Kamil Orłowski, który na swoim koncie ma pięć trafień. Ten 19 letni napastnik Ilanki przyszedł do klubu w przerwie między sezonami z Lechii Zielona Góra, w której odgrywał rolę zmiennika. Zaraz za Kamilem z czteroma bramkami znajduje się 27 letni Michał Mendelski, który w III lidze zagrał we wszystkich spotkaniach przeciwko naszej drużynie. Ostatni mecz pomiędzy Orłem i Ilanką zakończył się naszym wyjazdowym remisem 1:1, natomiast w sezonie 2010/11, dość niespodziewanie 0:3 pokonaliśmy mającą wciąż szansę na awans drużynę gospodarzy, która po ów klęsce musiała obejść się smakiem wyższej klasy rozgrywkowej. Tym razem jednak Orzeł ma niewielki kaliber, by móc przeszkodzić Ilance w odniesieniu zwycięstwa. Nasi musieli by zagrać mecz życia, by do Międzyrzecza przywieść choćby jeden punkt. Jednak nadziei nigdy za wiele i wciąż wierzymy w pierwsze wyjazdowe punkty. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13.00 na stadionie Miejskim w Rzepinie.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Gość 15:43, 14 listopada 2012

    Przegrali 5:0

    Odpowiedz

Jak dojechać?
Video

Kreator www - przetestuj za darmo