info
  • Orły awansują do lubuskiej fazy okręgowego Pucharu Polski, pokonująć po dogrywce zespół GKS-u Bledzew. Hattrickiem popisał się osiemnastoletni wychowanek Orła Damian Cieciński.
  • Pierwsze tego roczne zmagania żaków i orlików odbyły się w Międzyrzeczu,klasę ponownie pokazały nasze zespoły pewnie pokonując wszystkich rywali.
Następny mecz (seniorzy)
Meprozet Stare Kurowo - Orzeł Międzyrzecz 20.10.13, 14.00
Ostatni mecz (seniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Piast Czerwieńsk 0:1 (0:1)
Następny mecz (juniorzy)
Piast Karnin - Orzeł Międzyrzecz 29.09.13, 11.00
Ostatni mecz (juniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Ilanka Rzepin 1:2 (0:1)

Aktualności

Orzeł Międzyrzecz - Piast Karnin 0:4 (0:2)

2012-10-27 16:37:32, komentarzy: 1

Na początku spotkania ciężko było wskazać stronę przeważającą. Zarówno Orzeł jak i goście z Karnina nic ciekawego nie pokazywali. Od czasu do czasu jedni tudzież drudzy próbowali stworzyć zagrożenie, jednak na próbach się wszystko kończyło. Najważniejsza akcja, która wpłynęła na późniejsze wydarzenia w meczu miała miejsce w 25 minucie spotkania, zawodnika Piasta fauluje Adrian Kinal a sędzia bez wahania pokazuje mu czerwony kartonik, sporo pretensji mięli do sędziego nasi zawodnicy i chyba słusznie. Piłka oddalona ok 18 metrów od bramki strzeżonej przez Pawła Roszyka, do futbolówki podchodzi Raćko, mocne uderzenie odbija się od poprzeczki, próba dopicia piłki również ląduje na poprzeczce a wszystko w całym zamieszaniu wyjaśnił Żeno i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Gorzej już być nie mogło gra w osłabieniu w dodatku trzeba było spróbować zaatakować. Mimo przeciwności Orły próbowały zagrozić bramce Piasta i nie było widać, że jedna z drużyn jest niekompletna. W ostatniej minucie pierwszej połowy, błąd naszych defensorów wykorzystuje Reus i w sytuacji sam na sam nie daje szans naszemu bramkarzowi. Początek drugiej części również nie został zdominowany przez gości. Stało się to dopiero po trzeciej bramce dla rywala, kiedy to do niepilnowanego Oskara Raćko długie podanie wykonał Żeno a napastnik z Karnina mocnym uderzeniem pokonał Roszyka. Od tej chwili już do samego końca warunki dyktowali podopieczni Dariusza Borowego, czwarta bramka była konsekwencją zmasowanych ataków rywala, ponownie Reus, prześliznął się przez naszą obronę i technicznym strzałem ustalił wynik meczu na 4:0.