info
  • Orły awansują do lubuskiej fazy okręgowego Pucharu Polski, pokonująć po dogrywce zespół GKS-u Bledzew. Hattrickiem popisał się osiemnastoletni wychowanek Orła Damian Cieciński.
  • Pierwsze tego roczne zmagania żaków i orlików odbyły się w Międzyrzeczu,klasę ponownie pokazały nasze zespoły pewnie pokonując wszystkich rywali.
Następny mecz (seniorzy)
Meprozet Stare Kurowo - Orzeł Międzyrzecz 20.10.13, 14.00
Ostatni mecz (seniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Piast Czerwieńsk 0:1 (0:1)
Następny mecz (juniorzy)
Piast Karnin - Orzeł Międzyrzecz 29.09.13, 11.00
Ostatni mecz (juniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Ilanka Rzepin 1:2 (0:1) 

Aktualności

Orzeł Międzyrzecz - Piast Karnin [zapowiedź]

2012-10-25 13:11:07, komentarzy: 0

Po sobotniej porażce z Promieniem Żary 0:2, naszym zawodnikom przyjdzie po raz drugi z rzędu rywalizować o punkty na własnym terenie. Tym razem do Międzyrzecza przyjedzie dziesiąta siła ligi - Piast Karnin. Zespół spod Gorzowa Wielkopolskiego, od 13 września jest prowadzony przez byłego trenera Orła - Dariusza Borowego. Za jego kadencji drużyna Piasta wygrała dwa z siedmiu spotkań, co nie należy do wyników godnych pochwały. O ile ligowe porażki ze Ślęzą Wrocław czy Pogonią Świebodzin nie należą do wstydliwych o tyle klęski z Foto Higieną Gać czy Stalą Sulęcin w rozgrywkach Pucharowych mogą być niepokojące. W kadrze Piasta występuje były zawodnik Orła - Marin Żeno, który do tej pory zdobył jedną bramkę w przegranym 3:1 meczu ze Sprotavią Szprotawa. W ostatnim czasie z ekipą z Karnina spotkaliśmy się tylko dwa razy. Było to w sezonie 2009/2010, na samą inaugurację rozgrywek  zwyciężyliśmy w Karninie 2:0 po bramkach Cierniaka i Cygana, na wiosnę w Międzyrzeczu padł remis 1:1. Na chwilę obecną najlepszym strzelcem w zespole gości jest Oskar Raćko (zawodnik niegdyś przymierzany do naszej drużyny, jednak kontuzja, której nabawił się w meczu kontrolnym z drużyną Zjednoczonych Przytoczna, wykluczyła go z gry na dłuższy okres czasu). Teraz zawodnik ten ma na koncie cztery trafienia co potwierdza jego pociąg na bramkę z poprzedniego sezonu, kiedy to w 15 spotkaniach zaliczył aż 14 trafień. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14.00 na Stadionie Miejskim w Międzyrzeczu.Ostatnie pięć spotkań:
9. Foto Higiena Gać (D) 0:2
10. Pogoń Świebodzin (W) 0:2
11. Prochowiczanka Prochowice (D) 2:1
12. Sprotavia Szprotawa (W) 1:3
13. Ślęza Wrocław (D) 1:2

Historia spotań z Orłem:
sezon 2009/2010:
1. Orzeł Międzyrzecz (D) 0:2
16. Orzeł Międzyrzecz (W) 1:1

Kategorie wpisu: Seniorzy
« powrót

Dodaj nowy komentarz


Jak dojechać?
Video

Kreator www - przetestuj za darmo