info
  • Orły awansują do lubuskiej fazy okręgowego Pucharu Polski, pokonująć po dogrywce zespół GKS-u Bledzew. Hattrickiem popisał się osiemnastoletni wychowanek Orła Damian Cieciński.
  • Pierwsze tego roczne zmagania żaków i orlików odbyły się w Międzyrzeczu,klasę ponownie pokazały nasze zespoły pewnie pokonując wszystkich rywali.
Następny mecz (seniorzy)
Meprozet Stare Kurowo - Orzeł Międzyrzecz 20.10.13, 14.00
Ostatni mecz (seniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Piast Czerwieńsk 0:1 (0:1)
Następny mecz (juniorzy)
Piast Karnin - Orzeł Międzyrzecz 29.09.13, 11.00
Ostatni mecz (juniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Ilanka Rzepin 1:2 (0:1)

Aktualności

Orzeł Międzyrzecz - Promień Żary 0:2 (0:0)

2012-10-20 16:38:39, komentarzy: 0

W meczu 13 kolejki Orzeł Międzyrzecz przegrywa z Promieniem Żary 0:2. Początek spotkania to ataki przyjezdnych, którzy jednak swojej przewagi nie potrafili udokumentować bramką. Nasi zaowdnicy dopiero pod koniec pierwszej połowy zagrozili "świątyni" Promienia, dwukrotnie szczęścia próbował wprowadzony w czasie pierwszych 45 minut Rafał Kopeć, który zastąpił kontuzjowanego Dawida Śliwińskiego. Po zmianie stron goście ponownie ruszyli na naszą bramkę, jednak tym razem udało im się pokonał Roszyka. Dobranie z prawej strony zamyka jeden z zawodników Promienia i otwiera wynik spotkania. Z czasem jednak na boisku zaczęli przeważać międzyrzeczanie. Po czerwonej kartce dla rywala, który swałlował wychodzącego sam na sam z bramkarzem Dawida Pałubiaka, mięliśmy okazję z rzutu wolnego, do którego podszedł sam poszkodowany. Uderzenie choć z problemami obronił jednak golkiper z Żar. Chwilę później ponownie rzut wolny dla podpiecznych Krzysztofa Jedynaka, ponownie Pałubiak, jednak tym razem gości uratował słupek. Po kilku minutach dominacji, do głosu po raz kolejny doszli przyjezdni. Kilka minut przed zakończeniem spotkania mimo gry w osłabieniu zdobyli drugą bramkę ustalając tym samym wynik spotkania na 2:0. W doliczonym czasie, Promien totalnie zdominował plac gry a gdyby nie indolencja strzelecka spotkanie mogło zakończyć się nieco wyższym wynikiem.