info
  • Orły awansują do lubuskiej fazy okręgowego Pucharu Polski, pokonująć po dogrywce zespół GKS-u Bledzew. Hattrickiem popisał się osiemnastoletni wychowanek Orła Damian Cieciński.
  • Pierwsze tego roczne zmagania żaków i orlików odbyły się w Międzyrzeczu,klasę ponownie pokazały nasze zespoły pewnie pokonując wszystkich rywali.
Następny mecz (seniorzy)
Meprozet Stare Kurowo - Orzeł Międzyrzecz 20.10.13, 14.00
Ostatni mecz (seniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Piast Czerwieńsk 0:1 (0:1)
Następny mecz (juniorzy)
Piast Karnin - Orzeł Międzyrzecz 29.09.13, 11.00
Ostatni mecz (juniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Ilanka Rzepin 1:2 (0:1) 

Aktualności

Orzeł Międzyrzecz - Spójnia Ośno Lubuskie 2:5 (0:4) [sparing]

2013-02-16 14:03:24, komentarzy: 0

Po bardzo słabej pierwszej połowie, było już po meczu, zespół gości wbił nam cztery bramki nie tracąc żadnej. Co gorsza w trzech przypadkach gole padały po uderzeniach głową a w każdej sytuacji błąd popełniała nasza defensywa tudzież golkiper. Nasza gra w tej części pozostawiała wiele do życzenia. Wiele błędów od defensywy przez środek pola, o ataku nie wspominając, dobrze grający Henryk Kurdykowski w szeregach Spójni z większości pojedynków wychodził górą. W tej części oddaliśmy dwa strzały, swojego szczęścia próbował kolejno Kwiatkowski oraz Mateusz Waltrowski. W obu przypadkach uderzenie było za słabe by mogło zaskoczyć rywala. Goście, poza nietuzinkową skutecznością nie pokazali nic wielkiego w grze drużynowej. Byli wyraźnie lepsi od międzyrzeczan, ale poziom nie powalał.
Po zmianie stron nasi zawodnicy wyraźnie się przebudzili. Zaczęli dominować na boisku czego efektem był gol zdobyty przez Mateusza Waltrowskiego, który w sprytny sposób uciekł w polu karnym w prawą stronę i technicznym strzałem zmieścił futbolówkę między nogami bramkarza. Spójnia w tej części wyraźnie słabła. Sporadyczne kontry przyniosły jednak swoje żniwo, kiedy to jeden z braci Rejbów nieprzepisowo zatrzymał w polu karnym Daniela Drozdowicza. Jedenasty metr pewnie wykorzystał strzałem w środek bramki Przemysław Begier. Drugi gol dla Orła wpadł bo znakomitym podaniu Kinala do Kowalewskiego, ten samotnie zmierzający w kierunku bramki nie dał szans bramkarzowi Spójni a przewaga rywali zaczynała topnieć. Już kilka minut później szansę na trzecie trafienie miał Damian Cieciński, jednak jego uderzenie wybił na rzut rożny bramkarz. Bezmyślnym zachowaniem wykazał się w tym meczu Rafał Kopeć, który zupełnie nie potrzebnie bez piłki zaatakował rywala, arbiter bez wahania pokazał naszemu zawodnikami czerwony kartonik.

bramki dla Orła: M. Waltrowski, Kowalewski.

skład Orła: Roszyk (BR), W. Rejba, P. Gołost, W. Rejba, Grzelachowski, Muraszow, Kwiatkowski, M. Waltrowski, D. Waltrowski, Kopeć, Kinal.
oraz: Śliwiński, D. Cieciński, A. Cieciński, Gurgurewicz, Kowalewski, Szulikowski, Maćkowiak (BR).


- ZDJĘCIA Z MECZU

« powrót

Dodaj nowy komentarz


Jak dojechać?
Video

Kreator www - przetestuj za darmo