info
  • Orły awansują do lubuskiej fazy okręgowego Pucharu Polski, pokonująć po dogrywce zespół GKS-u Bledzew. Hattrickiem popisał się osiemnastoletni wychowanek Orła Damian Cieciński.
  • Pierwsze tego roczne zmagania żaków i orlików odbyły się w Międzyrzeczu,klasę ponownie pokazały nasze zespoły pewnie pokonując wszystkich rywali.
Następny mecz (seniorzy)
Meprozet Stare Kurowo - Orzeł Międzyrzecz 20.10.13, 14.00
Ostatni mecz (seniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Piast Czerwieńsk 0:1 (0:1)
Następny mecz (juniorzy)
Piast Karnin - Orzeł Międzyrzecz 29.09.13, 11.00
Ostatni mecz (juniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Ilanka Rzepin 1:2 (0:1) 

Aktualności

Orzeł Międzyrzecz - Syrena Zbąszynek 0:2 (0:0)

2013-03-11 16:02:18, komentarzy: 1


Za nami ostatni sparingowy mecz przed pierwszym ligowym pojedynkiem w 2013 roku. Międzyrzeczanie ulegli liderowi zielonogórskiej okręgówki 0:2 (0:0) choć z perspektywy całego spotkania wynik mógł być zupełnie odwrotny.
O pierwszej części można powiedzieć tylko tyle, że się odbyła. Z boiska wiało nudą, wiele niedokładności, strzałów jak na lekarstwo. To wszystko mogło wprowadzać przybyłych kibiców w letarg.
Na szczęście po zmianie stron i kilku roszadach w składzie, gra zaczęła nabierać rumieńców. Wciąż brakowało dogodnych sytuacji z obu stron, jednak tępo spotkania wyraźnie wzrosło. Gospodarze częściej gościli na połowie Syreny i wydawało się, że bramka dla Orła to tylko kwestia czasu. Stwierdzenie to okazało się jednak błędne, to przyjezdni kwadrans przed zakończeniem spotkania wypracowali sobie akcję po której wpadła bramka, choć nie obyło się w tej sytuacji bez błędu naszej defensywy ale i  bramkarza, który do tej pory rozgrywał bardzo dobre zawody.  Po stracie bramki zeszło z nas powietrze i do końca nie zagroziliśmy już bramce Syreny. Goście natomiast dobili nas drugim golem, po uderzeniu piłka po rykoszecie wpadła obok zdezorientowanego Roszyka.
Przed nami już tylko liga. Rozgrywki zostaną wznowione 23 marca, nasz zespół wybierze się do Świdnicy, na mecz z tamtejszą Polonią, która w tabeli również przebywa w czerwonej strefie.

skład Orła: Roszyk, Kowalewski, Marczak, Chrabański, Górgurewicz, M. Waltrowski, B. Gołost, Śliwiński, D. Cieciński, Kopeć, Kinal,
oraz:  Gajek, Jedynak, Kwiatkowski, Humeniuk, Szulikowski, A. Cieciński, D. Waltrowski.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Gość 20:06, 11 marca 2013

    o mój boże

    Odpowiedz

Jak dojechać?
Video

Kreator www - przetestuj za darmo