info
  • Orły awansują do lubuskiej fazy okręgowego Pucharu Polski, pokonująć po dogrywce zespół GKS-u Bledzew. Hattrickiem popisał się osiemnastoletni wychowanek Orła Damian Cieciński.
  • Pierwsze tego roczne zmagania żaków i orlików odbyły się w Międzyrzeczu,klasę ponownie pokazały nasze zespoły pewnie pokonując wszystkich rywali.
Następny mecz (seniorzy)
Meprozet Stare Kurowo - Orzeł Międzyrzecz 20.10.13, 14.00
Ostatni mecz (seniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Piast Czerwieńsk 0:1 (0:1)
Następny mecz (juniorzy)
Piast Karnin - Orzeł Międzyrzecz 29.09.13, 11.00
Ostatni mecz (juniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Ilanka Rzepin 1:2 (0:1) 

Aktualności

Ostatni test mecz.

2013-03-08 09:54:48, komentarzy: 0


Jutro tj. 09.03 nasz zespół czeka ostatni test przed wznowieniem rundy wiosennej. Jak na razie „biało – niebiescy” rozegrali dziewięć spotkań. Wyniki nie były rewelacyjne ale z pewnością cieszy fakt, że potrafiliśmy walczyć z lepszymi drużynami jak równy z równym. Ostatnią ekipą, która sprawdzi siłę naszych zawodników będzie Syrena Zbąszynek, aktualny lider zielonogórskiej okręgówki. W eterze słychać głosy, że właśnie ta drużyna postawiła sobie cel awansować do IV ligi. Jeżeli wszystko pójdzie po myśli działaczy Syreny w następnym sezonie będziemy ligowymi rywalami. W naszej drużynie wciąż brakuje kontuzjowanych: Bartłomieja Gołosta oraz Tomasza i Wojciecha Rejbów. Pierwszy z zawodników możliwe, że wystąpi już jutro, natomiast w przypadku braci sytuacja jest nieco gorsza a prawdopodobnym terminem powrotu będzie ligowy mecz z Orłem Ząbkowice Śląskie (30.03). Ostatni zimowy sparing rozpocznie się standardowo o godzinie 11.00 na boisku ze sztuczną murawą w Międzyrzeczu.

« powrót

Dodaj nowy komentarz


Jak dojechać?
Video

Kreator www - przetestuj za darmo