info
  • Orły awansują do lubuskiej fazy okręgowego Pucharu Polski, pokonująć po dogrywce zespół GKS-u Bledzew. Hattrickiem popisał się osiemnastoletni wychowanek Orła Damian Cieciński.
  • Pierwsze tego roczne zmagania żaków i orlików odbyły się w Międzyrzeczu,klasę ponownie pokazały nasze zespoły pewnie pokonując wszystkich rywali.
Następny mecz (seniorzy)
Meprozet Stare Kurowo - Orzeł Międzyrzecz 20.10.13, 14.00
Ostatni mecz (seniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Piast Czerwieńsk 0:1 (0:1)
Następny mecz (juniorzy)
Piast Karnin - Orzeł Międzyrzecz 29.09.13, 11.00
Ostatni mecz (juniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Ilanka Rzepin 1:2 (0:1) 

Aktualności

Piast Karnin - Orzeł Międzyrzecz 7:1 (1:1)

2013-03-03 17:19:51, komentarzy: 0


Mimo wysokiej porażki, gra Orłów mogła się do czasu podobać. Mecz był otwarty i ciężko było wskazać stronę przeważającą. Gospodarze mięli ciekawszy pomysł na grę lecz i z naszej strony nie brakowało okazji. Wynik spotkania otworzył Piast po błędzie naszego defensora. Na szczęście jeszcze przed przerwą udało się doprowadzić do remisu. Po stałym fragmencie gry do siatki trafił Paweł Gołost. Drugie 45 minut to zupełnie inna bajka. Do czasu pojedynek wyglądał tak jak w pierwszej części, choć po błędzie Gołosta zespół z Karnina ponownie wyszedł na prowadzenie. W miarę sprawnie działająca międzyrzecka maszyna posypała się gdy boisko opuściło dwóch wiodących graczy tj. Łukasz Kwiatkowski oraz Damian Kowalski. Piast nie schodził z naszej połowy spychając nas do głębokiej defensywy. Z każdą kolejną bramką nasze chęci do gry wyraźnie zaczęły spadać a zaangażowanie było niemal zerowe. Był to przed ostatni test mecz, za tydzień w Międzyrzeczu rozegramy mecz z aspirującą o awans do IV ligi Syreną Zbąszynek.

skład Orła: Roszyk, Gurgurewicz, Jedynak, P. Gołost, Śliwiński, Humeniuk, Kwiatkowski, Kowalski, Grzelachowski, M. Waltrowski, Gajek.
oraz: D. Cieciński, Kinal, Maćkowsiak (BR), Chrabański, Kowalewski, Kopeć, Muraszow, D. Waltrowski.

fot. www.gorzow24.pl

« powrót

Dodaj nowy komentarz


Jak dojechać?
Video

Kreator www - przetestuj za darmo