info
  • Orły awansują do lubuskiej fazy okręgowego Pucharu Polski, pokonująć po dogrywce zespół GKS-u Bledzew. Hattrickiem popisał się osiemnastoletni wychowanek Orła Damian Cieciński.
  • Pierwsze tego roczne zmagania żaków i orlików odbyły się w Międzyrzeczu,klasę ponownie pokazały nasze zespoły pewnie pokonując wszystkich rywali.
Następny mecz (seniorzy)
Meprozet Stare Kurowo - Orzeł Międzyrzecz 20.10.13, 14.00
Ostatni mecz (seniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Piast Czerwieńsk 0:1 (0:1)
Następny mecz (juniorzy)
Piast Karnin - Orzeł Międzyrzecz 29.09.13, 11.00
Ostatni mecz (juniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Ilanka Rzepin 1:2 (0:1) 

Aktualności

Pokój Jego duszy.

2013-06-03 15:38:36, komentarzy: 0

Dziś w godzinach porannych dotarła do klubu szokująca wieść. Były zawodnik Orła - Dawid Pałubiak przeniósł się na łono Abrahama i wstąpił na ścieżkę wieczystego firmamentu. Dawid kilkakrotnie reprezentował barwy międzyrzeckiego Orła. Po zmianach kadrowych jakie zaszły przed obecnym sezonem, zawodnik zdecydował się powrócić na rzecz A -klasowego Favoru Bobowicko. Na boiskach III ligi spędził w sumie 603 minuty występując w 14 spotkaniach. Po raz ostatni trykot Orła, zawodnik przyodział w meczu z Bielawianką Bielawa, przegrany przez nasz zespół 0:4. W przerwie zimowej razem z młodszym bratem opuścili szeregi międzyrzeckiej drużyny. Po przygodzie w III lidze, zawiesił buty na kołku a teraz wiemy, że już nigdy ich z niego nie ściągnie. 6 marca, Dawid skończył 23 lata.
Msza w intencji zmarłego odbędzie się w środę (05.06) w kościele w Policku, zaraz po niej odbędą się uroczystości pogrzebowe na cmentarzu w Pszczewie.
Serdeczne wyrazy współczucia rodzinie oraz wszystkim bliskim naszego przyjaciela.

« powrót

Dodaj nowy komentarz


Jak dojechać?
Video

Kreator www - przetestuj za darmo