info
  • Orły awansują do lubuskiej fazy okręgowego Pucharu Polski, pokonująć po dogrywce zespół GKS-u Bledzew. Hattrickiem popisał się osiemnastoletni wychowanek Orła Damian Cieciński.
  • Pierwsze tego roczne zmagania żaków i orlików odbyły się w Międzyrzeczu,klasę ponownie pokazały nasze zespoły pewnie pokonując wszystkich rywali.
Następny mecz (seniorzy)
Meprozet Stare Kurowo - Orzeł Międzyrzecz 20.10.13, 14.00
Ostatni mecz (seniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Piast Czerwieńsk 0:1 (0:1)
Następny mecz (juniorzy)
Piast Karnin - Orzeł Międzyrzecz 29.09.13, 11.00
Ostatni mecz (juniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Ilanka Rzepin 1:2 (0:1) 

Aktualności

Rafał Weyer: "Szanujemy przeciwnika" [wywiad]

2013-06-08 00:08:34, komentarzy: 0

Rafał Weyer to jeden z czwórki byłych zawodników Orła, którzy obecnie walczą o punkty dla Piasta Karnin. Zawodnik barwy naszego klubu reprezentował w sezonie 2010/2011, występując w 23 spotkaniach. Zdobył dwie bramki oraz ujrzał dwie zółte kartki. Nad Obrę i Paklicę przybył z rezerw Polonii Słubice. Po przygodzie w Międzyrzeczu, przeniósł się do Rzepina a następnie do Wągrowca. Od rundy wiosennej przyodziewa "czerwono - czarny" uniform, w którym wystąpił do tej pory siedem razy.

U: Wasz byt w III lidze jest już niezagrożony, jakie nastroje towarzyszą wam przed meczem z ostatnią ekipą w tabeli nota bene twoim byłym klubem?
R: Ten mecz będzie dla nas również ważny jak wszystkie inne w III lidze. Na pewno wyjdziemy na boisko zmotywowani i damy z siebie wszystko. Chcemy udowodnić, że nie bez kozery utrzymaliśmy się na tym poziomie rozgrywkowym.
U: Czy fakt, iż w zespole Piasta występują twoi byli koledzy z Orła a trenerem jest Dariusz Borowy, twoim zdaniem będą miały wpływ na gładkie i pewne zwycięstwo?
R: Bynajmniej. Do zespołu Orła podchodzimy z pełnym respektem i na pewno nie oddamy łatwo punktów. W pewnym stopniu, możliwość gry z zawodnikami, których wcześniej poznałem jest dużym plusem, jednak byt w tej lidze zapewniła cała drużyna, nie tylko nasz kwartet.
U: Jakie szanse dajesz naszej drużynie w przyszłym sezonie na boiskach IV ligi lubuskiej?
R: Orzeł to bardzo młody zespół oparty głównie na juniorach, uważam, że brakuje im nieco empiryzmu. Mam jednak nadzieje, że doświadczanie zdobyte na boiskach III ligi znajdzie swoje odzwierciedlenie w przyszłym sezonie. Sądzę, że spokojnie ulokują się co najmniej w środku tabeli. Życzę Orzełkowi jak najlepiej, bardzo dobrze wspominam czas spędzony w tym klubie i żałuje, że w przyszłym sezonie przyjdzie mu grać o klasę niżej. Najbardziej w mojej pamięci pozostaną jednak kibice, którzy za czasów mojej gry dzielnie wspierali nas w każdym meczu, takiego dopingu w III lidze jeszcze nie widziałem.

« powrót

Dodaj nowy komentarz


Jak dojechać?
Video

Kreator www - przetestuj za darmo