info
  • Orły awansują do lubuskiej fazy okręgowego Pucharu Polski, pokonująć po dogrywce zespół GKS-u Bledzew. Hattrickiem popisał się osiemnastoletni wychowanek Orła Damian Cieciński.
  • Pierwsze tego roczne zmagania żaków i orlików odbyły się w Międzyrzeczu,klasę ponownie pokazały nasze zespoły pewnie pokonując wszystkich rywali.
Następny mecz (seniorzy)
Meprozet Stare Kurowo - Orzeł Międzyrzecz 20.10.13, 14.00
Ostatni mecz (seniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Piast Czerwieńsk 0:1 (0:1)
Następny mecz (juniorzy)
Piast Karnin - Orzeł Międzyrzecz 29.09.13, 11.00
Ostatni mecz (juniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Ilanka Rzepin 1:2 (0:1) 

Aktualności

Reprezentacja Polski po międzyrzecku!

2013-03-23 14:54:52, komentarzy: 1


Test, tydzień przed ligą nie może nas napawać optymizmem. Grę Orła można porównać do wczorajszej kopaniny polskich piłkarzy w meczu z Ukrainą. W pierwszej połowie to rywale trafili do bramki. Po zmianie stron zdołali podwyższyć wynik na 0:2 a nasza sytuacja stawała się coraz trudniejsza. Dopiero po czerwonej kartce dla rywala, jeden z nielicznych "żywych" piłkarzy, konkretnie Mateusz Waltrowski pociągnął nienaoliwioną międzyrzecką maszynę i po dwóch trafieniach wyrównał stan rywalizacji. Najprawdopodobniej w następnym tygodniu Orzeł rozegra mecz ligowy, jednak z taką grą nie możemy wiele oczekiwać od naszych zawodników.

 

skład Orła: Roszyk, Górgurewicz, P. Gołost, Jedynak, Kopeć, Śliwiński, B. Gołost, Kowalski, D. Ciecińki, Kinal, M. Waltrowski
oraz: Maćkowiak, Humeniuk, Gajek, Grzelachowski, Szulikowski, A. Cieciński.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Andrzej 9:23, 7 kwietnia 2013

    Czy to tak ciężko zrozumieć że bez trenera /Borowy; Stanulewicz /nic nie będzie.A tak rok do tyłu i w piłce nożnej i siatkówce.Ciągle zarządy wracają do tych złych rozwiązań,a tym samym zniechęcaja do uprawiana sportu,bo ile można przegrywać.Boję się zeby nie stało to co z Pogonią Skwierzyna ale to nie z powodów finansowych ale czysto sportowych.Myślę że zarządy obu klubów muszą zebrać finanse na zatrudnienie sprawdzonych trenerów i to jest ich zadanie inej drogi nie ma.FINASE Z MIASTA NIE SĄ ZŁE.Wiec nie można wszystkiego sładać na karb kryzysu.Pozdrawiam Andrzej Mikuła.

    Odpowiedz

Jak dojechać?
Video

Kreator www - przetestuj za darmo