info
  • Orły awansują do lubuskiej fazy okręgowego Pucharu Polski, pokonująć po dogrywce zespół GKS-u Bledzew. Hattrickiem popisał się osiemnastoletni wychowanek Orła Damian Cieciński.
  • Pierwsze tego roczne zmagania żaków i orlików odbyły się w Międzyrzeczu,klasę ponownie pokazały nasze zespoły pewnie pokonując wszystkich rywali.
Następny mecz (seniorzy)
Meprozet Stare Kurowo - Orzeł Międzyrzecz 20.10.13, 14.00
Ostatni mecz (seniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Piast Czerwieńsk 0:1 (0:1)
Następny mecz (juniorzy)
Piast Karnin - Orzeł Międzyrzecz 29.09.13, 11.00
Ostatni mecz (juniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Ilanka Rzepin 1:2 (0:1) 

Aktualności

Sprotavia Szprotawa - Orzeł [zapowiedź]

2013-08-24 09:22:27, komentarzy: 0

Odwet za majową klęskę – z misją pod tym właśnie kryptonimem wyjadą zawodnicy Orła na mecz do Szprotawy. Zespół Sprotavii tak jak Orzeł w poprzednim sezonie został zdegradowany z rozgrywek III ligi. W meczu 18.05 spotkanie na terenie rywala zakończyło się naszą sromotną klęską 1:6. Wtedy kadra naszego zespołu składała się z typowych juniorów, z których większa część nie miała więcej okazji przyodziać seniorskiego trykotu. Tym razem kadra na mecz wygląda bardziej okazale, co nie znaczy, że jesteśmy w tym spotkaniu stawiani w roli faworyta. Wręcz przeciwnie, gospodarze bardzo dobrze rozpoczęli sezon, od dwóch zwycięstw i jednego remisu. Skład personalny naszego rywala powiększył się o niebanalne nazwisko w naszym lubuskim futbolu. Mowa tutaj o Radosławie Druciaku, długoletnim piłkarzu nowosolskiej Arki. Zawodnik miał również epizod na szczeblu centralnym, zaliczając 10 spotkań w barwach Czarnych Żagań. W obecnych rozgrywkach 30 letni napastnik zdobył dwie bramki, w inaugurującym meczu z Meprozetem Stare Kurowo, które dały drużynie cenne trzy punkty. Nasi podbudowani wygraną w ostatniej kolejce, mogą postawić trudne warunki gospodarzom. Cel jest jeden – przywieść z południa województwa do Międzyrzecza choćby jeden punkt. Zadanie nie będzie łatwe, ale podobno wiara czyni cuda, więc – Walczyć Orły!

 

sędziowie spotkania: Kamil Sobczyk oraz: Urban i Laskowski

« powrót

Dodaj nowy komentarz


Jak dojechać?
Video

Kreator www - przetestuj za darmo