info
  • Orły awansują do lubuskiej fazy okręgowego Pucharu Polski, pokonująć po dogrywce zespół GKS-u Bledzew. Hattrickiem popisał się osiemnastoletni wychowanek Orła Damian Cieciński.
  • Pierwsze tego roczne zmagania żaków i orlików odbyły się w Międzyrzeczu,klasę ponownie pokazały nasze zespoły pewnie pokonując wszystkich rywali.
Następny mecz (seniorzy)
Meprozet Stare Kurowo - Orzeł Międzyrzecz 20.10.13, 14.00
Ostatni mecz (seniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Piast Czerwieńsk 0:1 (0:1)
Następny mecz (juniorzy)
Piast Karnin - Orzeł Międzyrzecz 29.09.13, 11.00
Ostatni mecz (juniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Ilanka Rzepin 1:2 (0:1)

Aktualności

Sukces Żaków, Orliki obeszły się smakiem.

2013-06-18 10:29:08, komentarzy: 0

Nasza grupa żaków, pod auspicjami Tomasza Sobczaka została mistrzem OZPN Gorzów Wielkopolski! Młodzi adepci naszego klubu pokonali w finale kolegów z Łucznika Strzelce Krajeńskie 2:1 (po rzutach karnych w meczu 0:0). Turniej został rozgrywany w Różankach. Nasi młodzi zawodnicy otrzymali również nagrody indywidualne, najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Jędrzej Góral natomiast najlepszym strzelcem okazał się Jakub Gołębiewski. To jednak nie koniec zmagań żaków, 22.06 o godzinie 16.00 w Zbąszynku międzyrzeczanie rozegrają FINAŁ WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO a naszym rywalem będzie triumfator OZPN Zielona Góra - AP Falubaz Zielona Góra.
Dzień później swojego szczęścia próbowali nieco starsi koledzy, którzy jednak nie powtórzyli tego sukcesu i ostatecznie zajęli piąte miejsce, zwyciężając w meczu o tą lokatę ekipę Polonii Słubice.
Trener śle bardzo duże podziękowania dla obu ekip za sukces który osiągnęli, walkę i zaangażowanie oraz dla rodziców którzy licznie stawili się na turniejach.