info
  • Orły awansują do lubuskiej fazy okręgowego Pucharu Polski, pokonująć po dogrywce zespół GKS-u Bledzew. Hattrickiem popisał się osiemnastoletni wychowanek Orła Damian Cieciński.
  • Pierwsze tego roczne zmagania żaków i orlików odbyły się w Międzyrzeczu,klasę ponownie pokazały nasze zespoły pewnie pokonując wszystkich rywali.
Następny mecz (seniorzy)
Meprozet Stare Kurowo - Orzeł Międzyrzecz 20.10.13, 14.00
Ostatni mecz (seniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Piast Czerwieńsk 0:1 (0:1)
Następny mecz (juniorzy)
Piast Karnin - Orzeł Międzyrzecz 29.09.13, 11.00
Ostatni mecz (juniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Ilanka Rzepin 1:2 (0:1) 

Aktualności

W nidzielę nie poszło.

2013-02-14 20:56:45, komentarzy: 0

Po zwycięskim turnieju w Kostrzynie nad Odrą, nasza młoda ekipa pod wodzą Tomasza Sobczaka, już dzień później wzięła udział w kolejnych zawodach. Tym razem grano o puchar prezesa LUKS Junior Różanki, który odbył się w Gorzowie Wielkopolskim. Już od pierwszego spotkania było widać silne zmęczenie naszych młodych chłopców, którzy zremisowali pierw z Gromem Wolsztyn następnie z pierwszą drużyną Juniora Różanki. W oczekiwaniu na przełamanie przydarzyła się porażka z przedstawicielem wielkopolskiej piłki - Skrą Otusz, co spowodowało, że nasza sytuacja w tabeli nie była kolorowa. W ostatnim starciu w fazie grupowej po bardzo ciekawym spotkaniu udało się ugrać pierwsze turniejowe zwycięstwo, jak się później okazało z triumfatorem całych zawodów ABC Futbolem Dębno 1:0. Niestety dwa remisy i porażka ostatecznie pozwoliły nam grać o tylko siódme miejsce. Tam młode Orły nie dały najmniejszych szans drugiej drużynie Juniora, zwyciężając 4:0, jednocześnie pokazując swój prawdziwy potencjał.

 

kadra Orła: Jędrzej Góral, Maciej Dudzik, Maciej Wesołowski, Tymon Paczkowski, Jakub Gołębiewski, Szymon Salej, Filip Szmagalski, Jacek Barański,Mateusz Kaczmarek .

 

klasyfikacja końcowa:

1. ABC Futbolu Dębno

2. Łucznik Strzelce Krajeńskie

3. Barliniecka Akademia Futbolu

4. Skra Otusz

5. Grom Wolsztyn

6. MUKS Zielona Góra

7. Orzeł Międzyrzecz

8. Junior II Różanki

9. Junior I Różanki

10. Pionier Zwierzyn

« powrót

Dodaj nowy komentarz


Jak dojechać?
Video

Kreator www - przetestuj za darmo