info
  • Orły awansują do lubuskiej fazy okręgowego Pucharu Polski, pokonująć po dogrywce zespół GKS-u Bledzew. Hattrickiem popisał się osiemnastoletni wychowanek Orła Damian Cieciński.
  • Pierwsze tego roczne zmagania żaków i orlików odbyły się w Międzyrzeczu,klasę ponownie pokazały nasze zespoły pewnie pokonując wszystkich rywali.
Następny mecz (seniorzy)
Meprozet Stare Kurowo - Orzeł Międzyrzecz 20.10.13, 14.00
Ostatni mecz (seniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Piast Czerwieńsk 0:1 (0:1)
Następny mecz (juniorzy)
Piast Karnin - Orzeł Międzyrzecz 29.09.13, 11.00
Ostatni mecz (juniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Ilanka Rzepin 1:2 (0:1) 

Aktualności

W sobotę pierwszy test i turniej orlików

2013-01-24 11:30:16, komentarzy: 0


Już w najbliższą sobotę zawodnicy Orła Międzyrzecz sprawdzą swoje siły na tle IV ligowego Piasta Czerwieńsk, w którym ostatnimi czasy trenuje Dawid Dzięgielewski - wychowanek naszego klubu. Obecnie treningi wznowiło ok 20 zawodników. Skład personalny nie ulegnie większej zmianie. Pojawiło się kilka nowych twarzy, a część zawodników nie wznowiła treningów. Zadanie na rundę wiosenną  jest niezmienne, spokojne dotrwanie do końca sezonu. Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.00, serdecznie zapraszam.

W tym samym dniu na hali widowiskowo sportowej w Międzyrzeczu zostanie rozegrany turniej orlików o Puchar Prezesa LZPN. Start zawodów planowany jest na godzinę 10.00, udział w turnieju zgłosiły następujące drużyny: Orzeł Międzyrzecz, Relaks Grabice, Sprotavia Szprotawa, Junior Różanki, Róża Różanki, Łucznik Strzelce Krajeńskie, Carina Gubin, AP Falubaz Zielona Góra. Przypomnijmy, iż ostatnim razem (pod koniec minionego roku), podopieczni Tomasza Sobczaka zwyciężyli w turnieju żaków, nie ponosząc ani jednej porażki.

« powrót

Dodaj nowy komentarz


Jak dojechać?
Video

Kreator www - przetestuj za darmo