info
  • Orły awansują do lubuskiej fazy okręgowego Pucharu Polski, pokonująć po dogrywce zespół GKS-u Bledzew. Hattrickiem popisał się osiemnastoletni wychowanek Orła Damian Cieciński.
  • Pierwsze tego roczne zmagania żaków i orlików odbyły się w Międzyrzeczu,klasę ponownie pokazały nasze zespoły pewnie pokonując wszystkich rywali.
Następny mecz (seniorzy)
Meprozet Stare Kurowo - Orzeł Międzyrzecz 20.10.13, 14.00
Ostatni mecz (seniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Piast Czerwieńsk 0:1 (0:1)
Następny mecz (juniorzy)
Piast Karnin - Orzeł Międzyrzecz 29.09.13, 11.00
Ostatni mecz (juniorzy)
Orzeł Międzyrzecz - Ilanka Rzepin 1:2 (0:1) 

Aktualności

W weekend grała młodzież.

2013-09-10 12:45:36, komentarzy: 0


W niedzielę o godzinie 11.00 zespół złożony z juniorów międzyrzeckiego Orła uległ  rówieśnikom z Sprotavi 1:0.  Spotkanie było bardzo wyrównane, obfitowało w wiele podbramkowych okazji dla każdej ze stron. Na nasze nieszczęście to zespół szprotawian potrafił zamienić jedną z nich na bramkę i ostatecznie wywieźć z Międzyrzecza trzy punkty. Nasz team po trzech rozegranych spotkaniach, dalej pozostaje bez zdobyczy bramkowej, jak i punktowej. Najbliższa okazja do zmienienia tych niekorzystnych statystyk już w czwartek o godzinie 17.00, nasi kopacze będą u siebie podejmować drużynę Arki Nowa Sól.

 

Orzeł Międzyrzecz - Sprotavia Szprotawa 0:1 (0:1)

 

Skład Orła: Maciej Maćkowiak, Paweł Orczyk, Konrad Nowak, Jakub Sternik, Dawid Turecki, Wojciech Ogonowski (46' Damian Pawlaczyk), Maciej Grzelachowski, Patryk Szabat, Damian Danielczak, Jakub Błaszczak, Kacper Kubiak (65' Sebastian Garnek).

 

W miniony weekend swoje pierwsze spotkania rozegrali trampkarze i młodziki, którzy pod wodzą Dariusza Marczaka oraz Łukasza Kwiatkowskiego rozbili kolejno Zjednoczonych Przytoczna 5:1 i Chemika Gorzów 4:0. W kolejnej kolejce podopieczni trenera Marczaka wybiorą się do Pszczewa na pojedynek z tamtejszym GKP. Młodziki natomiast zmierzą się w Międzyrzeczu z Wartą Gorzów, spotkanie to zaplanowano na niedzielę, rozpoczęcie o godzinie 11.00.

 

Trampkarze:
Zjednoczeni Przytoczna – Orzeł Międzyrzecz 1:5
Damian Lesiewicz 3, Oskar Wiktor, Denis Demianczuk.

 

Młodziki:
Chemik Gorzów – Orzeł Międzyrzecz 0:4

Kategorie wpisu: Juniorzy, Młodzież
« powrót

Dodaj nowy komentarz


Jak dojechać?
Video

Kreator www - przetestuj za darmo