9. Tomasz Cieślak
10. Paweł Moskal
11. Piotr Woźniak

Zmiany:
46' Szydziak (za) Moskal
67' Kobrzak (za) Cieślak
74' Jaskólski (za) Okrojek
84' Łużny (za) Chołuj

Zmiany:
74' Kopeć (za) Cieciński
77' Kinal (za) Osek
81' B. Gołost (za) Dzięgielewski
86' D. Pałubiak (za) Śliwiński

Kartki:
Dawid Śliwiński [ż]
Bartłomiej Pałubiak [ż]

Opis

Bramki: Ernest Balicki 41', Damian Okrojek 64', Damian Szydziak 81'.
__________________________________________________
Bez niespodzianki w czwartej kolejce, Orzeł Ząbkowice Śląskie pewnie pokonał naszą drużynę 3:0 (1:0), choć od początku gospodarze nie mieli łatwo. Pierwsza połowa wyrównana, choć nieco niemrawa i nudnawa. Na pierwszą bramkę zgromadzeni na stadionie kibice museli czekać do 41 minuty, wtedy to błąd naszych defensnorów i nie najlepsze zachowanie golkipera wykozystał Ernest Balicki. Po zmianie stron obie ekipy zainspirowane przez trenerów ruszyły do ataków. "Świątyni" lokalnej drużyny świetnie bronił Paweł Pukacz, co nie pozwoliło trafić do bramki naszym zawdonikom. W 64 minucie po rzucie rożnym w pole karnym strzasznie się namieszało, nasi za wszelką cenę próbowali wybić piłkę jak najdalej od własnej bramki, aż wkońcu niefortunna próba oddalenia gry odbiła się od Damiana Okrojka i wpadła do bramki. Na dziewięć minut przed końcem, wynik meczu ustalił Damian Szydziak, który swoją indywidualną akcję uwieńczył mocnym uderzeniem, które zatrzymało się dopiero w siatce. Przed sezonem było wiadome, że drużyna stworzona z juniorów i kilku młodzieżowców nie będzie miała łatwego życia na tym pozomie rozgrywkowym. W takich momentach w każdym meczu trzeba szukać pozytywnych stron, nawet w tych przegranych. Po pojedynku w Ząbkowicach można stwierdzić, że walki i chęci zawodnikom nie brakuje a faworyzowany przeciwnik nie miał tak łatwo jak by się można było tego spodziewać o czym może świadczyć choćby tytuł artykułu na stronie Orła "Wymęczone... Wyszarpane". W najbliższą sobotę w ramach piątej kolejki międzyrzeczanie podejmą na własnym terenie, obecnie piąty zespół w tabeli - Lechię Dzierżoniów, z którą w poprzednim sezonie nad Obrą i Paklicą zwyciężyliśmy pewnie 4:0.
____________________________________________________________________________________________________________________