Sezon 2005/2006 - IV liga lubuska:

awans: GKP Gorzów Wielkopolski (III liga grupa: 3),
spadek: Odra Górzyca, Toroma Torzym (klasa okręgowa - Gorzów Wlkp.) oraz Odra Bytom Odrzański, Budowlani (klasa okręgowa Zielona Góra),
* - Błękitni Toporów utrzymali się po zwycięstwie w dwumeczu barażowym z zespołem Syreny Cybinka (1:1 i 3:1).

1 kolejka - 06.08.05, 17.00.
Orzeł Międzyrzecz – Czarni Witnica 2:3 (1:1)
Jedynak 11’, Kwiatkowski 82’ - Sempowicz 6’, Malinowski 54’ (k), 66’.


2 kolejka - 13.08.05, 17.00.
Toroma Torzym – Orzeł Międzyrzecz 3:6 (1:2)
Karczmarz 44’, 85’, Płotecki 88’ - Cygan 33’, 36’, 56’, 75’, Żeno 60’, 81’.


3 kolejka – 17.08.05, 17.00
Orzeł Międzyrzecz – GKP Gorzów Wielkopolski 1:1 (0:0)
Woźniak 73’ - K. Kuźmińczuk 63’.


4 kolejka – 21.08.05, 17.00
Unia Kunice – Orzeł Międzyrzecz 1:1 (0:1)
Czeremurzyński 80’ - Jedynak 7’.


5 kolejka – 27.08.05, 17.00
Orzeł Międzyrzecz – Odra Górzyca 5:1 (0:1)
Cygan 48’, Kunat 64’, 74’, 84’, Kwiatkowski 78’ - Sawicki 38’ (k).


6 kolejka – 31.08.05, 17.00
Czarni Żagań – Orzeł Międzyrzecz 6:1 (2:0)
Aksamitowski 38’, 71’, Mastalerz 41’, P.Morek 61’, Jankowski 85’, Chruścicki87’ - Woźniak 49’.


7 kolejka – 07.09.05, 17.00
Orzeł Międzyrzecz – Łucznik StrzelceKrajeńskie 5:0 (2:0)
Kinal 10’, Kunat 42’ (k), Cygan 65’, Woźniak 75’, Żeno 80’.


8 kolejka – 10.09.05, 15.00
Tęcza Krosno Odrzańskie – Orzeł Międzyrzecz 4:1 (0:1)
Samosionek 54’, Purczyński 66’, 83’, Śliwa 87’ - Woźniak 36’.


9 kolejka – 17.09.05, 17.00
Orzeł Międzyrzecz – Budowlani Lubsko 2:0 (1:0)
Kwiatkowski 45’, Jedynak 47’.


10 kolejka – 21.09.05, 17.00
MKS Nowe Miasteczko – Orzeł Międzyrzecz 2:2 (1:1)
Longawa 15’, Pastuch 86’ - Kinal 13’, Sobczak 74’.


11 kolejka – 23.09.05, 16.00
Orzeł Międzyrzecz – Lubuszanin Drezdenko 1:1 (1:1)
Sobczak 32’ - Pfal 38’.


12 kolejka – 02.10.05, 16.00
Błękitni Toporów – Orzeł Międzyrzecz 4:0 (1:0)
Oczkowski 28’, 51’, Hipp 77’, Zwęgrodzki 85’.


13 kolejka – 07.10.05, 15.00
Orzeł Międzyrzecz – Celuloza Kostrzynnad Odrą 1:0 (0:0)
Kwiatkowski 49’.


14 kolejka – 15.10.05, 16.00
Błękitni Nowogród Bobrzański – Orzeł Międzyrzecz 2:0 (2:0)
Domagała 32’, Kopacz 43’.


15 kolejka – 21.10.05, 15.00
Orzeł Międzyrzecz – Ilanka Rzepin 0:1 (0:0)
Juncewicz 87’.


16 kolejka – 29.10.05, 14.00
Spójnia Ośno Lubuskie – Orzeł Międzyrzecz 8:0 (2:0)
Żłobiński 34’, Begier 44’, 69’, T. Drozdowski 51’, D. Drozdowicz 60’, 61’, 86’,Jonasz 65’.


17 kolejka – 05.11.05, 14.00
Orzeł Międzyrzecz – Odra Bytom Odrzański 1:1 (0:0)
Żeno 62’ - Woźnica 90’.


18 kolejka – 12.11.05, 13.00
Czarni Witnica – Orzeł Międzyrzecz 2:1 (0:1)
Orzechowski 55’, Malinowski 64’ (k) - Cygan 35’.


19 kolejka – 20.11.05, 11.00
Orzeł Międzyrzecz – Toroma Torzym 7:2 (4:0)
Kunat 16’, Woźniak 22’, 43’, Cygan 30’, Sobczak 55’, 60’, Żeno 90’ -M.Kwiatkowski 58’, Karczmarz 70’ (k).


20 kolejka – 05.04.06, 17.00
GKP Gorzów Wielkopolski – Orzeł Międzyrzecz 5:1 (4:1)
Malinowski 3’, 26’, Cierach 9’, Hołub 27’, 83’ - Boras 21’.


21 kolejka – 12.04.06, 17.00
Orzeł Międzyrzecz – Unia Kunice 0:1 (0:1)
M.Góral 16’.


22 kolejka – 26.03.06, 15.00
Odra Górzyca - Orzeł Międzyrzecz 2:0 (0:0)
Maciejek 52’, Pietrow 90’.


23 kolejka – 01.04.06, 16.00
Orzeł Międzyrzecz – Czarni Żagań 3:0 (0:0)
Kinal 49’, Sobczak 86’, Nowicki 90’.


24 kolejka – 08.04.06, 15.00
Łucznik Strzelce Krajeńskie – Orzeł Międzyrzecz 4:0 (3:0)
Mazowiecki 30’, Adamczak 44’, Kiliński 45’ (k), 81’.


25 kolejka – 15.04.06, 16.00
Orzeł Międzyrzecz – Tęcza Krosno Odrzańskie 0:2 (0:1)
Rodak 23’, Purczyński 52’.


26 kolejka – 22.04.06, 16.00
Budowlani Lubsko – Orzeł Międzyrzecz 0:1 (0:0)
Przypis 68’.


27 kolejka – 29.04.06, 16.00
Orzeł Międzyrzecz – MKS Nowe Miasteczko 3:0 (2:0)
Figiel 13’ (k), Frankowski 27’, Kinal 51’.


28 kolejka – 03.05.06, 12.00
Lubuszanin Drezdenko – Orzeł Międzyrzecz 5:1 (3:0)
Kalinowski 31’, Moroz 33’, 87’, Dolata 35’, Kopala 80’ - Figiel 73’ (k).


29 kolejka – 06.05.06, 17.00
Orzeł Międzyrzecz – Błękitni Toporów 1:0 (1:0)
Nowicki 45’.


30 kolejka – 13.05.06, 17.00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą – Orzeł Międzyrzecz 2:2 (1:1)
Kostowiecki 13’, Ogórek 80’ (k) - Nowicki 30’, Sobczak 75’.


31 kolejka – 20.05.06, 17.00
Orzeł Międzyrzecz – Błękitni Nowogród Bobrzański 1:3 (0:2)
Figiel 90’ (k) - Wysocki 23’, Kopacz 27’, Rabiega 85’.


32 kolejka – 27.05.06, 17.00
Ilanka Rzepin – Orzeł Międzyrzecz 3:1 (1:1)
Kawczyński 25’, 78’, Kontek 72’ - Sobczak 6’.


33 kolejka – 03.06.06, 17.00
Orzeł Międzyrzecz – Spójnia OśnoLubuskie 0:2 (0:1)
Begier 32’ (k), Możdżeń 81’.


34 kolejka – 10.06.06, 17.00
Odra Bytom Odrzański – Orzeł Międzyrzecz 1:0 (1:0)
Gas 38’.


Mecze barażowe:

1 mecz – 21.06.06, 17.00
Carina Gubin – Orzeł Międzyrzecz 0:1 (0:0)
Kinal 80’.


2 mecz – 24.06.06, 17.00
Orzeł Międzyrzecz – Carina Gubin 1:0(0:0)
S. Góral 80’.


Statystyki

Bramki

Strzelcy

Minuta

BZ

BS

0-15

6

5

16-30

6

9

31-45

8

16

46-60

11

9

61-75

11

12

76-90

9

21

Razem:

51

72

1. Paweł Cygan 8
2. Tomasz Sobczak 7
3. Krzysztof Woźniak 6
4. Daniel Kunat 5
-. Marcin Żeno 5
6. Adrian Kinal 4
-. Łukasz Kwiatkowski 4
8. Jacek Figiel 3
-. Krzysztof Jedynak 3
-. Zbigniew Nowicki 3
11. Maciej Przypis 1
-. Daniel Frankowski 1
- . Jacek Boras 1

Kadra

Bramkarze: Paweł Roszyk (1986), Sławomir Singer (1965), Tomasz Włodarczyk (1976).
Obrońcy: Jacek Figiel (1975), Daniel Frankowski (1973), Wojciech Janczyszyn (1986), Andrzej Kierzek (1981), Przemysław Korczak (1986), Tomasz Papiewski (1982), Robert Połomka (1980), Szymon Pożoga (1983), Tomasz Szafraniec (1974).
Pomocnicy: Jacek Boras (1982), Sebastian Góral (1986), Krzysztof Jedynak (1978), Adrian Kinal (1987), Wojciech Krzywicki (1986), Daniel Kunat (1979), Łukasz Kwiatkowski (1983), Bartłomiej Nowak (1986), Tomasz Sobczak (1981), Krzysztof Woźniak (1985), Marcin Żeno (1984).
Napastnicy: Paweł Cygan (1980), Damian Nowak (1973), Zbigniew Nowicki (1970), Maciej Przypis (1986), Dorian Sabatowski (1987). 

Miejsca w tabeli


Kreator www - przetestuj za darmo