Sezon 2007/08 - IV liga lubuska

awans: Czarni Żagań, po barażach z Polonią Świdnica (3:2 i 2:1) - (II liga, zachodnia),
spadek: MKS Nowe Miasteczko (klasa okręgowa - Zielona Góra),
* - Zespoły z miejsc 2-7 zagrają w III lidze dolnośląsko - lubuskiej,
* - Zespoły z miejsc 8-15 zagrają w IV lidze lubuskiej,
* - Zespół Błękitni Nowogórd Bobrzański oraz Spójnia Ośno Lubuskie nie otrzymały licencji (w III lidze Łucznik Strzelce Kraj.) 

1 kolejka – 11.08.07, 17.00
Stal Sulęcin – Orzeł Międzyrzecz 2:3 (2:2)
Paweł Dębski 13’, Rafał Grzelczak 22’ - Marcin Żeno 9’, Paweł Cygan 26’, TomaszSobczak 68’.


2 kolejka – 15.08.07, 17.00
Orzeł Międzyrzecz – Promień Żary 0:1 (0:0)
Mateusz Wójtowicz 83’ (k).


3 kolejka- 18.08.07, 17.00
Błękitni Dobiegniew – Orzeł Międzyrzecz 0:0


4 kolejka – 25.08.07, 17.00
Orzeł Międzyrzecz – Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3:3 (0:2)
Marcin Żeno 61’, 90’, Jan Stronczyński 66’ - Rafał Paprocki 8’, Daniel Małecki11’, Stanisław Bogusz 89’.


5 kolejka – 01.09.07, 16.00
Ilanka Rzepin – Orzeł Międzyrzecz 2:0 (1:0)
Mariusz Hołub 11’, Łukasz Chmielewski 51’.


6 kolejka – 08.09.07, 16.00
Orzeł Międzyrzecz – Błękitni Toporów 2:1 (2:0)
Kamil Kontek 11’, 42’ - Stanisław Hipp 47’.


7 kolejka – 15.09.07, 16.00
MKS Nowe Miasteczko – Orzeł Międzyrzecz 1:4 (0:2)
Tomasz Kroczek 63’ - Tomasz Sobczak 22’, Piotr Czarnecki 25’, 49’, 75’.


8 kolejka – 22.09.07, 16.00
Orzeł Międzyrzecz – Błękitni Nowogród Bobrzański 1:2 (0:1)
Kamil Kontek 73’ - Paweł Mierzwiak 8’, Krzysztof Cierniak 87’.


9 kolejka – 30.09.07, 16.00
Lechia II Zielona Góra – Orzeł Międzyrzecz 2:1 (0:1)
Michał Sucharek 53’, Adrian Jeremicz 61’ (k) - Kamil Kontek 26’.


10 kolejka – 06.10.07, 16.00
Orzeł Międzyrzecz – Czarni Witnica 1:1 (0:1)
Jan Stronczyński 87’ (k) - Marcin Zagrywyj 34’.


11 kolejka – 13.10.07, 16.00
Spójnia Ośno Lubuskie – Orzeł Międzyrzecz 3:0 (3:0)
Daniel Drozdowicz 10’, 33’, 44’.


12 kolejka – 20.10.07, 15.00
Orzeł Międzyrzecz – Lubuszanin Drezdenko 1:1 (0:0)
Kamil Kontek 90’ - Radosław Dolata 54’.

13 kolejka – 27.10.07, 15.00
Czarni Żagań – Orzeł Międzyrzecz 2:1 (1:0)
Marcin Jankowski 33’, Mariusz Wysoczan 71’ - Krzysztof Grzybowski 84’.


14 kolejka – 03.11.07, 13.00
Tęcza Krosno Odrzańskie – Orzeł Międzyrzecz 1:0 (1:0)
Krzysztof Diller 40’.


15 kolejka – 10.11.07, 13.00
Orzeł Międzyrzecz – Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:2 (0:0)
Marek Ułasowiec 47’, 67’.


16 kolejka – 15.03.08, 15.00
Orzeł Międzyrzecz – Stal Sulęcin 4:0 (3:0)
Piotr Czarnecki 9’, 21’, 63’, Mateusz Konefał 33’.


17 kolejka – 22.03.08, 15.00
Promień Żary – Orzeł Międzyrzecz 0:1 (0:0)
Piotr Czarnecki 78’.


18 kolejka – 29.03.08, 15.00
Orzeł Międzyrzecz – Błękitni Dobiegniew 0:2 (0:1)
Jarosław Staszak 9’ (k), Tomasz Ścibor 90’.


19 kolejka – 05.04.08, 16.00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą – Orzeł Międzyrzecz 2:1 (1:0)
Robert Dawidziak 16’, 81’ - Remigiusz Krzepisz 79’.


20 kolejka – 12.04.08, 16.00
Orzeł Międzyrzecz – Ilanka Rzepin 0:6 (0:3)
Łukasz Kołodyński 11’, Marcin Awiżeń 14’ (s), Sylwester Kawczyński 43’,Przemysław Radkiewicz 55’, Wojciech Szczepanek 82’, 83’.


21 kolejka – 20.04.08, 15.00
Błękitni Toporów – Orzeł Międzyrzecz 1:5 (1:1)
Marcin Bieniek 40’ - Łukasz Korczyński 34’, Piotr Czarnecki 54’, 78’, RemigiuszKrzepisz 75’, Mateusz Konefał 86’.


22 kolejka – 26.04.08, 16.00
Orzeł Międzyrzecz – MKS Nowe Miasteczko 0:1 (0:0)
Grzegorz Purczyński 48’.


23 kolejka – 03.05.08, 16.00
Błękitni Nowogród Bobrzański – Orzeł Międzyrzecz 1:1 (1:0)
Krzysztof Cierniak 38’ - Sebastian Góral 53’.

 

24 kolejka – 10.05.08, 16.00
Orzeł Międzyrzecz – Lechia II Zielona Góra 3:3 (2:2)
Marcin Szeliga 6’, Piotr Czarnecki 11’, Rafał Kopeć 75’ - Wojciech Okińczyc30’, Adrian Jeremicz 45’, 58’.


25 kolejka – 14.05.08, 17.00
Czarni Witnica – Orzeł Międzyrzecz 3:0 (1:0)
Sławomir Bednarczyk 30’, 73’, Jacek Makara 48’.


26 kolejka – 17.05.08, 16.00
Orzeł Międzyrzecz – Spójnia Ośno Lubuskie 1:2 (0:1)
Remigiusz Krzepisz 48’ - Piotr Kurdykowski 45’, Przemysław Begier 58’ (k).


27 kolejka – 21.05.08, 17.00
Lubuszanin Drezdenko – Orzeł Międzyrzecz 2:1 (1:1)
Grzegorz Powroźnik 45’, Rafał Ciba 59’ - Mateusz Konefał 30’.


28 kolejka – 24.05.08, 16.00
Orzeł Międzyrzecz – Czarni Żagań 1:2 (1:1)
Mateusz Konefał 43’ - Wojciech Glanc 29’, 73’.


29 kolejka – 01.06.08, 17.00
Orzeł Międzyrzecz – Tęcza Krosno Odrzańskie 2:1 (0:1)
Remigiusz Krzepisz 62’, Piotr Czarnecki 71’ - Janusz Bandosz 33’.


30 kolejka – 07.06.08, 12.00
Łucznik Strzelce Krajeńskie – Orzeł Międzyrzecz 3:1 (2:0)
Mateusz Pawlak 25’, Marek Ułasowiec 38’, Przemysław Brzeski 90’ - MateuszKonefał 50’.


Statystyki

Bramki

Strzelcy

1. Piotr Czarnecki 11
2. Mateusz Konefał 5
-. Kamil Kontek 5
4. Remigiusz Krzepisz 4
5. Marcin Żeno 3
6. Tomasz Sobczak 2
-. Jan Stronczyński 2
8. Paweł Cygan 1
-. Sebastian Góral 1
-. Krzysztof Grzybowski 1
-. Rafał Kopeć 1
-. Łukasz Korczyński 1
-. Marcin Szeliga 1

Kadra

Bramkarze: Michał Dolata (1987), Robert Kukuska (1991), Tomasz Włodarczyk (1976), Kamil Lorczak (1988).
Obrońcy: Marcin Awiżeń (1981), Jacek Figiel (1975), Przemysław Korczak (1986), Piotr Pietrzak (1985), Robert Połomka (1980), Leszek Świerniak (1984), Jan Stronczyński, Dawid Topola, Marcin Szeliga (1985), Bartłomiej Kuniczuk (1988), Damian Stucki (1990).
Pomocnicy: Sebastian Góral (1986), Krzysztof Grzybowski (1986), Adrian Kinal (1987), Mateusz Konefał (1986), Kamil Kontek (1982), Rafał Kopeć (1991), Remigiusz Krzepisz (1983), Wojciech Krzywicki (1986), Łukasz Kwiatkowski (1983), Tomasz Sobczak (1981), Robert Urbanek (1989), Krzysztof Woźniak (1983), Artur Piłat (1985), Łukasz Korczyński (1988).
Napastnicy: Paweł Cygan (1980), Piotr Czarnecki (1987), Daniel Frankowski (1974), Krzysztof Jedynak (1979), Marcin Żeno (1984).

Miejsca w tabeli


Kreator www - przetestuj za darmo