Terminarz

Kolejka 4 (24 - 25 sierpnia):

Sprotavia Szprotawa - Orzeł Międzyrzecz 24 sierpnia, 16:00
Lubuszanin Drezdenko - Dąb Przybyszów 24 sierpnia, 17:00 
Spójnia Ośno Lubuskie - Odra Bytom Odrzański 24 sierpnia, 13:00 
Arka Nowa Sól - Piast Iłowa 24 sierpnia, 16:00 
Łucznik Strzelce Kraj. - ŁKS Łęknica 24 sierpnia, 16:00  
Czarni Browar Witnica - Meprozet Stare Kurowo  24 sierpnia, 11:00  
Syrena Zbąszynek - Piast Czerwieńsk 24 sierpnia, 17:00 
Budowlani Lubsko - Korona Kożuchów 24 sierpnia, 16:00
Kolejka 3 (17-18 sierpnia):

Orzeł Międzyrzecz 3-1 Odra Bytom Odrzański 17 sierpnia, 16:00
Adrian Kinal 36',38', Marcin Szulikowski 90' - Michał Górgurewicz 61' (sam.).
Budowlani Lubsko 4-0 Lubuszanin Drezdenko 17 sierpnia, 16:00
Korona Kożuchów 2-1  Syrena Zbąszynek 18 sierpnia, 17:00
Piast Czerwieńsk 2-1 Czarni Witnica 17 sierpnia, 17:00
Meprozet Stare Kurowo 2-1  Łucznik Strzelce Krajeńskie 18 sierpnia, 17:00
ŁKS Łęknica 4-1 Arka Nowa Sól 17 sierpnia, 17:00
Piast Iłowa 0-0 Sprotavia Szprotawa 17 sierpnia, 18:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1-2 Dąb Przybyszów 17 sierpnia, 17:00
Kolejka 2 (15 sierpnia):

Dąb Przybyszów 6-1 Orzeł Międzyrzecz 15 sierpnia, 17:00
Przemysław Jędrzejewski 3, Adrian Kręc, Damian Jodłowiec, Tomasz Lesiuk - Marcin Szulikowski.
Lubuszanin Drezdenko 1-2 Spójnia Ośno Lubuskie 15 sierpnia, 17:00
Sprotavia Szprotawa 3-1 ŁKS Łęknica 15 sierpnia, 17:00
Arka Nowa Sól 4-1 Meprozet Stare Kurowo 15 sierpnia, 17:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-2 Piast Czerwieńsk 15 sierpnia, 17:00
Czarni Witnica 2-1 Korona Kożuchów 15 sierpnia, 11:00
Syrena Zbąszynek 1-1 Budowlani Lubsko 15 sierpnia, 17:00
Piast Iłowa 1-0 Odra Bytom Odrzański 15 sierpnia, 17:00
Kolejka 1(10-11 sierpnia):

Orzeł Międzyrzecz 0-4 Spójnia Ośno Lubuskie 10 sierpnia, 11:00
Mateusz Szczurek, Henryk Kurdykowski, Piotr Kurdykowski, Mateusz Siudak.
Syrena Zbąszynek 6-1 Lubuszanin Drezdenko 10 sierpnia, 16:00
Budowlani Lubsko 2-3 Czarni Witnica 10 sierpnia, 16:00
Korona Kożuchów 3-2 Łucznik Strzelce Krajeńskie 10 sierpnia, 17:00
Piast Czerwieńsk 0-5 Arka Nowa Sól 10 sierpnia, 17:00
Meprozet Stare Kurowo 1-2 Sprotavia Szprotawa 11 sierpnia, 17:30
ŁKS Łęknica 0-1 Odra Bytom Odrzański 10 sierpnia, 16:00
Piast Iłowa 1-1 Dąb Przybyszów 10 sierpnia, 18:00 
Kolejka 5 (31 sierpnia-1 września):

Orzeł Międzyrzecz - Arka Nowa Sól 31 sierpnia, 16:00
Korona Kożuchów - Lubuszanin Drezdenko 31 sierpnia, 17:00
Piast Czerwieńsk - Budowlani Lubsko 31 sierpnia, 17:00
Meprozet Stare Kurowo - Syrena Zbąszynek 1 września, 16:00
ŁKS Łęknica - Czarni Witnica 31 sierpnia, 12:00
Piast Iłowa - Łucznik Strzelce Krajeńskie 31 sierpnia, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie - Sprotavia Szprotawa 30 sierpnia, 17:30
Dąb Przybyszów - Odra Bytom Odrzański 31 sierpnia, 17:00
Kreator www - przetestuj za darmo